Personeel

Bestuurspan

team member
Schalk Malherbe

Skoolhoof Read more »

team member
Henri Wilken

Adjunkhoof: Bemarking Read more »

team member
Ben du Plessis

Adjunkhoof: Akademie, Admin & Ondersteuningsdienste Read more »

team member
Rothea Oosthuizen

Graadhoof: Graad 12 Read more »

team member
Millie van Wyk

Sportorganiseerder Read more »

team member
Melanie Brümmer

Departementshoof Read more »

team member
Annemarie Malan

Kultuurhoof Read more »

team member
Irene Raath
team member
Marisa Smit

Dissiplinehoof Graadhoof: Graad 8 Read more »

team member
James Taylor

Koshuishoof Read more »

team member
Alida Vorster

Hoof: Finansies Graadhoof: Graad 11 Read more »

Afrikaans

team member
Karlien van der Merwe
team member
Christi-Ann Lombard
team member
Camille Ferreira
team member
Melanie Brümmer
team member
Leta Loubser
team member
Irene Raath

Ekonomiese en bestuurswetenskappe

team member
Alida Vorster
team member
James Taylor
team member
Johan van Zyl
team member
Betsie Magnus
team member
Hans Grobler
team member
Annemarie Malan

Engels

team member
Jeanri Daffue
team member
Christelle Barnard
team member
Ina Fourie
team member
Ronel Jenkinson
team member
Eleanor Smit
team member
Karlien van der Merwe

Fisiese Wetenskap

team member
Ben du Plessis
team member
Marisa Smit
team member
Millie van Wyk

Geografie en Menslike en Sosiale Wetenskap

team member
Ilse Nel
team member
Babette van der Merwe
team member
JP Botha

Lewensoriëntering

team member
Sonja van Zyl
team member
Marianna Wessels
team member
Annatjie Human

Lewenswetenskap

team member
Roché Moss
team member
Johnny Steyl
team member
Pieter Rossouw

Oefensentrumbestuurder

team member
Jaco Kotzé

Ondersteuningsdiente

team member
Esta Hattingh
team member
Betsie Magnus

Rekenaars

team member
Rothea Oosthuizen
team member
Annatjie Human
team member
Annemarie Malan

Sportwetenskap

team member
Jaco Kotzé

Tegnologie

team member
Schalk Malherbe
team member
Anton Smit

Toerisme

team member
Babette van der Merwe
team member
JP Botha

Uitvoerende Kuns

team member
Ilse Nel
team member
Nikola Laric

Uitvoerende Betuurder van JF-Kunste-Akademie Read more »

team member
Marianna Wessels
team member
Carina van der Merwe

Verbruikerstudies

team member
Andriëtte Strydom
team member
Babette van der Merwe

Wiskunde en Wiskundige Geletterdheid

team member
Stefanie van Eeden
team member
Schalk Malherbe
team member
Tanya Veldtman
team member
Henri Wilken
team member
Schalk Malherbe
team member
Charieta Wagener
team member
Berna Foot

Administrasie

team member
Marzanne Steyl

Admin & Siekeboeg Read more »

team member
Marlene Smith

Finansies Read more »

team member
Nicola Matthew

Finansies Read more »

team member
Anja Williams

Sekretaresse Read more »